Obsługa lotnisk

Wybierasz się w podróż samolotem, nie chcesz zostawiać samochodu na parkingu a nie ma Cię kto zawieźć. Nic się nie martw. Oferujemy również przewóz osób na lotniska. Nasi kierowcy przyjadą po Ciebie punktualnie, zawiozą Cię na wybrane lotnisko, a nawet pomogą przenieść bagaże.

Choć nasza wypożyczalnia samochodów nie znajduje się w pobliżu lotniska nic nie stoi na przeszkodzie aby nasi klienci nie mogli zaraz po wylądowaniu wsiąść do wynajętego samochodu i odjechać na biznesowe spotkanie lub odpocząć po podróży do hotelu.

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem aut i dostarczenie ich na lotnisko w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie, we wskazanym terminie. Możliwe jest również wynajęcie samochodu z kierowcą, który zawiezie państwa pod wskazany adres.

O nas:

Wypożyczalnia aut Bielsko – Biała prowadzi wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych mogących przewieźć ładunki do 800 kg. Naszym klientom oferujemy wynajem aut krótko oraz długoterminowy. Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób prywatnych potrzebujących wypożyczyć samochód na różne okoliczności.

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych i busów zapewnia również samochody zastępcze oraz pomoc drogową w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych.

foteliki dla dzieci