Jadąc w delegację – skorzystaj z wypożyczalni samochodów

Wiele osób wyjeżdża w delegację, gdyż wykonuje pracę, gdzie kontakt z klientem i podpisywanie umów nie zawsze odbywa się w biurze, ale czasem konieczne są spotkania biznesowe w różnych miastach. Jeżdżenie własnym samochodem nie wchodzi w grę z powodu dużych odległości, a nie zawsze ma się do dyspozycji samochód służbowy. W takiej sytuacji zdecydowanie pomocna może być wypożyczalnia samochodów.

Wypożyczalnia samochodów – dobre rozwiązanie dla podróżujących samolotem

Osoby, którym zależy na czasie często podróżują samolotem. Jednak dotarcie z lotniska w wyznaczone miejsce niekiedy jest bardzo trudne, a korzystanie z komunikacji miejskiej czy taksówek może być niewygodne. W przypadku tych drugich także drogie. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu, dzięki któremu dotarcie w każde miejsce będzie łatwe i wygodne. Można zdecydować się na samochód klasy B, czyli miejski, który przystosowany jest do warunków panujących w mieście i zużycie paliwa jest w nim stosunkowo niewielkie. Wypożyczalnia samochodów oferuje bardzo korzystne warunki. Tak naprawdę klient nie ponosi dodatkowych kosztów. Samochody są ubezpieczone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się wysokich kar w razie kolizji. Dodatkowo można wynająć samochód z pełnym bakiem, co pozwoli na początku podróży ograniczyć postój na stacjach benzynowych.

Wynajem aut – dla przedstawicieli handlowych

Wypożyczalnia samochodów oferuje również możliwość wypożyczenia długoterminowego, zwanego również leasingiem samochodów dla firm. To doskonałe rozwiązanie dla tych przedsiębiorstw, które swoje usługi świadczą za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Oferta długoterminowa znacznie bardziej się opłaca, gdyż cena za dobę wypożyczenia samochodu jest dużo niższa. Dodatkowo jest pełna opieka serwisowa, a także pełne ubezpieczenie. Ma się również pewność, że do eksploatacji oferowane są samochody stosunkowo nowe, które mają niewielki przebieg. Po zakończeniu umowy można zdecydować się na inny, nowszy model.

Wypożycz samochód w delegację zagraniczną

W wypożyczalniach samochodów mamy również możliwość wypożyczenia samochodu w delegację zagraniczną. Dzięki temu oszczędzamy czas na lotniskach i szybciej możemy załatwić niezbędne interesy. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że w razie awarii w innym kraju nie trzeba obawiać się horrendalnych kwot za holowanie, gdyż pokrywa je ubezpieczenie Assistance.

Zatem wypożyczenie samochodu pozwoli zaoszczędzić czas ale również pieniądze. Nie trzeba też obawiać się awarii, gdyż na wypadek szkody samochody są ubezpieczone. Sprawdź naszą ofertę, wybierz coś dla siebie i ciesz się przyjemnością z jazdy.

O nas:

Wypożyczalnia aut Bielsko – Biała prowadzi wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych mogących przewieźć ładunki do 800 kg. Naszym klientom oferujemy wynajem aut krótko oraz długoterminowy. Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób prywatnych potrzebujących wypożyczyć samochód na różne okoliczności.

Nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia również samochody zastępcze oraz pomoc drogową w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych.