Czy Renault Master nadaje się do przeprowadzki?

Przeprowadzka do nowego mieszkania to skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie. Próba załadowania rzeczy do własnego samochodu nie jest najlepszym pomysłem. Gdyż poza drobnymi rzeczami pozostaje jeszcze kwestia mebli. Które nie dość, że się nie zmieszczą, to jeszcze trzeba je odpowiednio zabezpieczyć, aby się nie poobijały. Dlatego najlepiej skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów, której pracownicy doradzą nam model auta, dzięki któremu przewieziemy wszystko bez żadnych perturbacji. Dobrym wyborem może być Renault Master.

Mistrz w swojej klasie

Nie na darmo ten samochód otrzymał swoją nazwę, gdyż jest prawdziwym mistrzem wśród dostawczych vanów. Odznacza się dużą pakownością, w zależności od modelu od 8 do 22 metrów sześciennych. Ten samochód to nie tylko jeden model, ale ponad 150 różnych wersji. Renault Master posiada wszystko, co ważne dla kierowców firm dostawczych. Przede wszystkim jego kabina jest wszechstronnie wyposażona i nie zabrakło tu np. miejsca, gdzie można podpisać formularze, takie jak dokumenty przewozowe, czyli obrotowy stolik. Lusterko wsteczne Wide View, czujnik parkowania czy kamera cofania zwiększają widoczność, a tym samym bezpieczeństwo przewozu osób i mienia. Ten samochód dostępny jest w aż czterech długościach i trzech wysokościach.

Mistrz oszczędzania

Wypożyczenie tego samochodu nie będzie bardzo kosztowne dla kieszeni ze względu na jego ekonomiczność. Ponieważ samochód z wypożyczalni zawsze dostajesz z pełnym bakiem, to Masterem przejedziesz naprawdę sporą odległość, bez konieczności tankowania, gdyż zużycie paliwa w tym samochodzie wynosi zaledwie 6, 8l/100 km, co zapewnia technologia Twin Turbo. Dodatkowo wyposażony jest w system wspomagania jazdy pod górę, co przydaje się w czasie jazdy z pełnym załadunkiem, z którym z pewnością mamy do czynienia przy przeprowadzkach, kiedy jeden kurs ma zapewnić przewiezienie, jak największej ilości mebli i sprzętu.

Mistrz przeprowadzki

Renault Mastera można z powodzeniem nazwać mistrzem przeprowadzki nie tylko ze względu na dużą ładowność. Ale również możliwość powiększenia jej dodatkowo o przestrzeń dachową, która może wytrzymać obciążenie kilkudziesięciu kilogramów. Oczywiście potrzebne są do tego poprzeczki dachowe. Na dachu można zamontować 4 poprzeczki. Przeprowadzka z załadunkiem na dachu wymaga odpowiedniego zaplanowania trasy, ze względu na większą wysokość pojazdu. Poza poprzeczkami z tyłu w takim modelu znajduje się drabinka, która ułatwi zarówno załadunek, jak i rozładunek. Skorzystanie z floty naszej wypożyczalni samochodów pozwala w wielu sytuacjach skorzystać z korzystnych rabatów, zwłaszcza jeśli samochód wypożycza się na więcej niż jeden dzień.

Samochód Renault Master, to doskonały wybór. Gdyż ten model doceniło już wielu przedsiębiorców działających na rynku w bardzo wielu branżach. To samochód dostosowany nawet do bardzo wygórowanych wymagań. Który dzięki systemom wspomagania sprawdzi się w każdych warunkach. Świetnie nadaje się do przeprowadzki. Również na większych odległościach, ze względu na oszczędne spalanie.

O nas:

Wypożyczalnia aut Bielsko – Biała prowadzi wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych mogących przewieźć ładunki do 800 kg. Naszym klientom oferujemy wynajem aut krótko oraz długoterminowy. Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób prywatnych potrzebujących wypożyczyć samochód na różne okoliczności.

Nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia również samochody zastępcze oraz pomoc drogową w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych.