Wypożyczalnia samochodów: Blog

Jak wybrać samochód

Jak wybrać samochód dla młodego człowieka

Opublikowano: 1 maja 2018

Jak wybrać samochód? To pytanie zadawał sobie chyba każdy każdy przed zakupem pierwszego auta. W życiu większości młodych ludzi nadchodzi czas, gdy decydują oni o zakupie swojego pierwszego własnego samochodu. Nie jest to zadanie łatwe choć z pozoru może się właśnie takim wydawać. Samochodów na polskim rynku jest naprawdę sporo. Możemy szukać w autokomisach, na giełdach samochodowych, w ogłoszeniach zamieszczanych w prasie i internecie, a także zdecydować się na zakup samochodu fabrycznie nowego. Na te ostatnie rozwiązanie może sobie pozwolić jednak tylko nieliczna grupa osób. »

śruby zabezpieczające

Dlaczego warto zakupić śruby zabezpieczające koła przed kradzieżą?

Opublikowano: 4 Kwi 2018

Twój samochód stoi na parkingu przy ulicy? A może masz samochód służbowy i często podróżujesz po całym kraju? Pomyśl o zabezpieczeniu kół przed kradzieżą. Ozdobne zestawy felg samochodowych potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jest to duży wydatek i warto pomyśleć o zabezpieczeniu zestawu przed złodziejami. Doświadczony przestępca będzie potrzebował maksymalnie kilkunastu minut, aby pozostawić twój samochód na cegłach. »

Samochodem w góry

Samochodem w góry

Opublikowano: 24 Paź 2016

Bielsko-Biała jest największym miastem leżącym u podnóża naszych gór. Jest ono znakomicie skomunikowane z resztą naszego kraju a także z pobliską Republika Czeską. Ostatnie lata spowodowały dość spore inwestycje infrastrukturalne, które jednak są cały czas w toku. Powstaje między innymi malownicza i praktyczna droga ekspresowa z Bielska do granicy ze Słowacją. Nie ma jeszcze jednego odcinka, ale droga jest cały czas w budowie i niedługo wycieczki samochodem w góry będą jedną z wielu atrakcji naszego miasta. »

Bielsko-Biała

Czy warto zwiedzać Bielsko-Biała samochodem

Opublikowano: 15 Wrz 2016

Położone pomiędzy Beskidem Śląskiem a Beskidem Małym Bielsko-Biała jest miastem, które w ostatnich latach wyjątkowo, jak na polskie warunki, rozbudowało swoją infrastrukturę drogową.
Poza jedną wielką obwodnicą łączącą Cieszyn z Żywcem wybudowano tu szereg mniejszych dróg, które jednak zapewniają łatwe i przyjemne podróżowanie. »

Dzisiejsze Bielsko-Biała

Dzisiejsze Bielsko-Biała – Co warto zobaczyć

Opublikowano: 23 Sie 2016

Jednym z najpiękniejszych miast południa Polski jest Bielsko-Biała. Jeszcze do lat pięćdziesiątych były to dwa miasta, które obecnie jednak tworzą jeden organizm urbanistyczny. To miasto jest symbolem rozwoju po okresie dość sporego kryzysu, jakim było zamknięcie tutejszego przemysłu po upadku komunizmu. Dzisiejsze Bielsko-Biała to miasto, które według ostatnich rankingów należy do czołówki miejsc gdzie warto mieszkać. »

wypożyczalnia aut - foteliki dla dzieci