Wypożyczalnia samochodów: Blog

Hyundai i30

Hyundai i30 dlaczego warto go wypożyczyć?

Opublikowano: 5 lip 2019

We współczesnym świecie na rynku oferta sprzedawanych aut jest bardzo bogata. Dlatego też wybór samochodu to niełatwy a zarazem czasochłonny proces. Wśród rozmaitych modeli niezwykle wyróżnia się Hyundai i30 Nowej Generacji

czytaj dalej »
Samochód bez dowodu rejestracyjnego

Samochód bez dowodu rejestracyjnego – czy warto kupić?

Opublikowano: 14 maj 2019

Musimy przyznać, że choć ogłoszeń używanych samochodów jest mnóstwo to i tak trudno jest nam wybrać ten jeden idealny. A często gdy już go znajdziemy to powinniśmy raczej się zaniepokoić niż cieszyć. Z pewnością tak właśnie bywa w przypadku gdy trafimy na samochód bez dowodu rejestracyjnego. A w szczególności jeśli od razu zaznaczone jest, iż nie otrzymamy go z zakupionym autem.

czytaj dalej »
samochody używane

Samochody używane – Jak kupić auto bez rozczarowań?

Opublikowano: 23 kwi 2019

Wielu z nas nie wyobraża sobie dziś życia bez samochodu. Niektórzy potrzebują go jedynie do krótkich wyjazdów w mieście. A dla jeszcze innych to duża pomoc w dłuższych trasach służbowych. Nie ulega wątpliwości, że zakup auta wiąże się z wieloma emocjami. Najczęściej decydujemy się na samochody używane. Warto wcześniej wiedzieć na co zwrócić uwagę. By później nie być rozczarowanym.

czytaj dalej »
opony

Zadbaj o opony samochodowe!

Opublikowano: 3 kwi 2019

Bezpieczeństwo jazdy ma bezpośredni związek z tym, czy nasz samochód wyposażony jest w odpowiednie i zadbane opony, których stan w dużej mierze zależy od tego, jak o nie dbamy. Czy wiesz, jakie są podstawowe zasady, których należy przestrzegać, jeżeli chodzi o ich eksploatację

czytaj dalej »
usuwanie wgnieceń po gradobiciu?

Jak skuteczne jest usuwanie wgnieceń po gradobiciu?

Opublikowano: 27 lut 2019

Zdarza się niekiedy, że musimy naprawić karoserię samochodu. Zmieniająca się aura sprawia, że coraz częściej występują opady gradu, które to mogą zniszczyć pojazd. Uszkodzenia powstałe na skutek gradobicia zależą przede wszystkim od jego wielkości oraz siły wiatru podczas opadów. W takiej sytuacji każdy z nas zadaje sobie pytanie jak skutecznie usunąć powstałe podczas gradobicia uszkodzenia?

czytaj dalej »
wypożyczalnia aut - foteliki dla dzieci