Wypożyczalnia samochodów: Blog

przegrzanie jednostki napędowej

Przegrzanie jednostki napędowej – Co robić, gdy silnik się gotuje?

Opublikowano: 16 Sie 2018

Wzrost temperatury silnika może mieć różne źródła. Na przykład: ubytki płynu chłodniczego, awaria wentylatora, wadliwy termostat, zepsuta pompa czynnika chłodzącego lub po prostu wynikać może z trudnych warunków jazdy. Bardzo ważne jest szybkie działanie w przypadku gdy wskazówka temperatury pojawi się już na czerwonym polu. Przegrzanie jednostki napędowej prowadzi do jej zniszczenia. »

Zakup opon letnich

Zakup opon letnich – trudny wybór

Opublikowano: 2 Sie 2018

Co kilka lat gdy kończy się zima i wielkimi krokami nadchodzi czas na zakup opon letnich przeważnie mamy dylemat. Stojąc przed wyborem które opony będą dla nas najlepsze, możemy mieć nie lada problem. Zwłaszcza jeśli dotychczas omijały nas tego typu zadania, to teraz musimy nadrobić i zdobyć wiele potrzebnych informacji, by wybrać te, które będą pasowały do naszego samochodu i naszego stylu jazdy. Być może poniższy poradnik sprawi, że szybciej i łatwiej poradzisz sobie z tym problemem. »

spalanie paliwa

Jak obniżyć spalanie paliwa w samochodzie?

Opublikowano: 9 Lip 2018

Paliwo coraz bardziej drożeje i kierowcy zaczynają szukać oszczędności w skracaniu pokonywanych dystansów. Są także inne metody, które pozwolą zaoszczędzić kierowcom, a jedną z nich jest obniżenie spalania przez auto. Jak obniżyć spalanie paliwa w samochodzie? »

Foteliki samochodowe

Dlaczego dziecko powinno podróżować w foteliku?

Opublikowano: 21 Cze 2018

Foteliki samochodowe dla dzieci mają za zadanie zapewnić bezpieczny transport samochodem naszej pociechy. W razie kolizji siły oddziałujące wtedy na kręgosłup są o wiele mniejsze niż w wypadku zwykłego przypięcia pasami. Dzięki temu istnieje o wiele mniejsze ryzyko trwałych uszczerbków na zdrowiu, jeśli dojdzie do wypadku. »

ustroń

Wczasy z dzieckiem – Ustroń i jego atrakcje

Opublikowano: 4 Cze 2018

Kto chce spędzić ze swą pociechą niezapomniane wczasy w górach, ten z pewnością doceni Ustroń i jego atrakcje. Zobacz jakimi walorami turystycznymi może się pochwalić ten wspaniały ośrodek turystyczny, leżący w Beskidzie Śląskim? »

wypożyczalnia aut - foteliki dla dzieci